Nástěnná police FOTBAL ABS 15 bílá/limetka

Nástěnnou poličku FOTBAL Typ 15 celkové šíře 120cm nabízíme z lamina o síle 18 mm v dezénu bílá / limetková. Hrany police chrání ABS s vysokou odolností proti poškození. Dopřejte svým dětem do jejich pokojíčku i další nábytek z barevné kolekce Fotbal. Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 120 cm – hloubka 22 cm – výška 55 cm

Nástěnná police FOTBAL ABS 16 bílá/limetka

Nástěnnou poličku FOTBAL Typ 16 celkové šíře 80cm nabízíme z lamina o síle 18 mm v dezénu bílá / limetková. Hrany poličky chrání ABS s vysokou odolností proti poškození. Dopřejte svým dětem do jejich pokojíčku i další nábytek z barevné kolekce Fotbal. Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 80 cm – hloubka 22 cm – výška 55 cm

Bílá lesklá nástěnná police  Stout

Šířka 120 cm, hloubka 26 cm, výška 5 cm. Bílá police na zeď z voštinové desky o síle 50 mm. Ideální doplněk do interiéru. Praktické využití, ABS hrany. K dispozici také v jiných dekorech a rozměrech.

Závěsná police  lesklá  Stout

Šířka 60 cm, hloubka 26 cm, výška 5 cm. Police na zeď do pokoje. Bílá lesklá barva, moderní jednoduchý design. Součástí balení nástěnné police je montážní příslušenství. V nabídce také další barevné varianty.

Bílá nástěnná police  Stout

Šířka 60 cm, hloubka 26 cm, výška 5 cm. Nástěnná police, bílá matná barva, hrany levitující police zakončeny ABS hranou. Veškeré montážní příslušenství je součástí balení.

Bílá závěsná police  Stout

Šířka 80 cm, hloubka 26 cm, výška 5 cm. Nástěnná police nebo regál na zeď. Bílý matný dekor. Univerzální využití – obývací pokoj, dětský pokoj nebo kuchyně. Součástí je montážní příslušenství. V nabídce i další barevné varianty.

Police na knihy  lesklá  Stout

Šířka 100 cm, hloubka 26 cm, výška 5 cm. Krásná bílá police v lesklé barvě. Vyrobená z nábytkové desky, ABS hrany. Ideální doplněk do interiéru na zeď. Součástí nástěnné police je montážní příslušenství. V nabídce také police v jiných dekorech a rozměrech.

Police na knihy   Stout

Šířka 120 cm, hloubka 26 cm, výška 5 cm. Bílá matná nástěnná police na zeď. Univerzální možnost využití – obývací pokoj, ložnice, předsíň, kuchyně. Odolná voštinová deska o síle 50 mm, hrany police zakončené ABS úpravou. Součástí balení police na zeď je montážní příslušenství.

Nástěnná police Stout

Šířka 60 cm, hloubka 26 cm, výška 5 cm. Polička na stěnu, která lze využít na knihy, květiny a obrázky. V moderním provedení dekoru dub artisan, který skvěle zapadne do Vašeho domova.