Červená kuchyňská linka  Lisa

Šířka 180 cm. Červená kuchyňská linka ve vysokém lesku, 6 skříněk, varianta s LED osvětlením, dostupné dva modely úchytek. Korpus v bílé barvě.

Kuchyňská rohová sestava Mona  lesk

Rozměr 150 x 150 cm. Rohová kuchyňská linka Mona, červená lesklá, bílý korpus, 8 skříněk, výběr ze dvou modelů úchytek, varianta s možností LED osvětlení.

Malá rovná kuchyňská linka HULK

Šířka 240 cm. Červená, přímá kuchyňská linka složená ze sedmi kuchyňských skříněk. Šířka horní řady 240 cm, spodní řady 180 cm bez kuchyňských spotřebičů. Korpus skříněk v šedé barvě, dvířka červená v lesku. Interiér kuchyňských skříněk je bílý, skříňky mají kovové úchytky. Součástí nabídky není pracovní deska, která je v délce 120 a 60 cm za příplatek.

Malá červená kuchyňská linka  HULK

Šířka 180 cm. Kuchyňská sestava se skládá z 6 skříněk. Barevná kombinace korpus šedý/dvířka červená lesklá. Kovové úchytky, interiér skříněk v bílé barvě. Bez pracovní desky. Pracovní deska v délce 180 cm za příplatek. 

Červená kuchyňská linka rohová HULK

Šířka 190 x 170 cm. Kuchyně s šedým korpusem a červenými dvířky ve vysokém lesku. Interiér skříněk v bílé barvě, kovové úchytky. Dvířka se systémem tichého dorazu. Jednotlivé kuchyňské skříňky lze uspořádat dle vlastních požadavků. Součástí nabídky není pracovní deska, kterou si však můžete přiobjednat.

Červená rohová kuchyňská linka HULK

Šířka 260 x 270 cm. Prostorná kuchyně s šedým korpusem a červenými dvířky ve vysokém lesku. Interiér skříněk v bílé barvě, kovové úchytky. Dvířka se systémem tichého zavírání. Jednotlivé kuchyňské skříňky lze uspořádat dle vlastních požadavků. Součástí nabídky není pracovní deska, kterou si však můžete přiobjednat.

Kuchyňská linka   s dubem artisan MYSTIC

Šířka 260 cm. Kuchyňská linka v dvoubarevné kombinaci – červená barva s leskem a přírodní dekor dub artisan. Sestava se skládá z 10 skříněk. Interiér skříněk v bílé barvě, kovové úchytky. Součástí nabídky není pracovní deska, kterou si však můžete v délce 260 cm objednat za příplatek.

Kuchyňská linka rohová 260x160 cm / MYSTIC

Šířka 260 x 160 cm. Kuchyně červená lesklá v kombinaci s dekorem dřeva dub artisan. Interiér skříněk v bílé barvě, kovové úchytky. Jednotlivé kuchyňské skříňky lze uspořádat dle vlastních požadavků. Součástí nabídky není pracovní deska, kterou si však můžete přiobjednat.

Malá kuchyňská sestava Vanda

Šířka 120 cm. Přímá kuchyňská linka Vanda, červená lesklá, 4 skříňky, výběr ze dvou modelů úchytek, varianta s možností LED osvětlení. Korpus v bílé barvě.

Červená kuchyňská linka rohová 130 x 230 cm Lui

Rozměr 130 x 230 cm. Rohová kuchyňská linka, červená lesklá s bílým korpusem, bez kuchyňských spotřebičů, LED osvětlení za příplatek.

Malá paneláková kuchyně Sasanka

Šířka 120 cm. Přímá kuchyňská linka Sasanka, bílá lesklá, 4 skříňky, výběr ze dvou modelů úchytek, varianta s možností LED osvětlení. Korpus v bílé barvě.

Kuchyňská linka Katnis  vysoký lesk

Šířka 160 cm. Přímá kuchyňská linka Katnis. Barva červená, vysoký lesk, korpus v bílé barvě. LED osvětlení za příplatek. Dva modely úchytek.

Červená sektorová kuchyňská linka Luxe

Šířka 240 cm. Kuchyňská linka rovná Luxe v červené barvě s leskem a bílým korpusem, vysoká skříňka určená k zabudování vestavných spotřebičů, na výběr varianta s LED osvětlením.

Moderní  kuchyňská linka Naomi vysoký lesk 180cm

Šířka 180 cm. Červená kuchyňská linka přímá s LED nebo bez LED osvětlení. Vysoký lesk, 2 modely úchytek, bez kuchyňských spotřebičů. Korpus v bílé barvě.

Rohová kuchyňská sestava  lesk Janka

Rozměr 150 x 150 cm. Rohová kuchyňská linka Janka, černá lesklá, bílý korpus, 8 skříněk, dva modely úchytek, varianta s možností LED osvětlení.

Kuchyně  lesklá Simpli

Šířka 240 cm. Přímá kuchyňská linka Simpli v černé barvě s leskem a bílým korpusem, nabízíme výběr ze dvou modelů úchytek a variantu kuchyně s LED osvětlením.