Držák TV Samsung WMN-M22EA/XC pro QLED TV

Držák TV Samsung WMN-M22EA/XC pro QLED TV s úhlopříčkou 75“, nosnost 50 kg (WMN-M22EA/XC) / černá Nástěnný držák Samsung WMN-M22EA/XC představuje nejjednodušší, bezpečný a přitom dokonale stylový způsob, jak váš QLED televizor připevnit na zeď. Je kompatibilní s televizory s úhlopříčkou 75 palců a umožňuje snadné zapojení dalších zařízení, jelikož se snadno dostanete ke konektorům. Televizor bude po umístění na držák v těsné blízkosti stěny, takže bude vypadat, jako by byl upevněn přímo na ni. Pokud jej však odsunete dál, budete moci televizi i naklonit pro dokonalý úhel sledování za všech okolností. Dokonalé splynutí QLED TV se stěnou QLED televizor se stane přirozenou součástí vašeho interiéru. Inovativní řešení připevnění ke stěně No Gap Wall-Mount od společnosti Samsung zajistí, že mezi zařízením a zdí nevznikne žádná mezera.
Nastavte svůj QLED televizor do ideální pozice Dosáhněte dokonalého úhlu. Se systémem uchycení No Gap Wall-Mount pozici svého QLED televizoru na stěně jednoduše upravíte po instalaci. Čeká vás tak perfektní podívaná odkudkoliv.
Snadná instalace Uchycení televizoru ke zdi zvládne opravdu každý. Nemusíte být expert ani profesionál. Díky vysoce praktické konstrukci je instalace vašeho QLED televizoru do držáku otázkou několika málo minut.
V harmonii s vaším interiérem Pozvedněte styl svého obývacího pokoje na ještě vyšší úroveň. Jedinečné příslušenství je elegantní při pohledu odkudkoliv a stane se přirozenou součástí vašeho interiéru.

Technické parametry Dokonalé splynutí QLED TV se stěnou Snadná instalace, která zabere pár minut Možnost nastavit televizor do ideální pozice Naklonění: Ano Určeno pro: 75 palců Nosnost: 50 kg Hmotnost výrobku 4,1 kg Rozměry balení 20 x 40 x 10 cm Hmotnost balení 5 kg Obsah balení Držák TV Samsung WMN-M22EA/XC pro QLED TV s úhlopříčkou 75“, nosnost 50 kg (WMN-M22EA/XC) / černá

Stav Nový
Výrobce Samsung
Maximální nosnost 50 kg
Typ držáku Výklopný
Určení držáku Nástěnný