Sprchový závěs a předložka LILAC modrý

Materiál  Sprchový závěs: 100% polyester (110 g/m2) Protiskluzová předložka: 100% polyester Barva Krémová Modrá Rozměry Sprchový závěs: 180 x 200 cm Předložka: 40 x 60 cm Pokyny pro údržbu Sprchový závěs perte při nízké teplotě, maximálně 30 °C. Abyste předešli pomačkání sprchového závěsu, namočte jej do teplé vody a otřete vlhkým hadříkem. Nežehlit! Protiskluzovou koupelnovou předložku perte při nízké teplotě, maximálně 30 °C, jemně odstřeďte. Lze sušit při nízké teplotě. Nebělit! Součástí balení je 12 ozdobných háčků k uchycení sprchového závěsu. 

Barva Krémová
Barva Modrá
Materiál 100% polyester
Doporučená teplota praní 30 °C
Rozměr předložky 40 x 60 cm

Koupelnová skříňka nízká Keramia Pro

Koupelnová skříňka pro zavěšení na zeď. Závěsy se dají mírně výškově nastavit pro vyrovnání. V kombinaci se skříňkami PRON50K a PRON50DV tvoří ucelenou sestavu. Lakovaná dvířka i boky. Dvířka MDF, boky lamino.

Barva bílá , bílá
Série Pro
Typ nízká
Druh koupelnová skříňka
Šířka 50 cm

Wc kombi komplet Grohe Bau Ceramic

WC sada GROHE Bau Ceramic je jako dar z nebes pro všechny, kteří chtějí dosáhnout dokonale sladěného koupelnového interiéru, ale nechtějí se zabývat zdlouhavým vybíráním jednotlivých součástí. Toto zúžené WC disponuje keramickou povrchovou úpravou Alpine White. Kompatibilní splachovací nádrž, upevňovací sada a WC sedátko GROHE Bau Ceramic upevněné pomocí závěsů s rychlým uvolněním, jsou součástí balení. Toaleta nabízí otevřenou konstrukci, vodorovné odpadové koleno a objem spláchnutí 6 a 3 litry. Volbou sanitární keramiky GROHE můžete těžit z know-how světového experta na vodovodní baterie, společnost GROHE, a z více než stoleté zkušenosti a technologické expertízy japonského výrobce LIXIL, lídra na poli povrchových technologií. GROHE Bau Ceramics – nadčasový design a všestranná kvalita do každé koupelny.

Barva bílá , alpská bílá
Série Bau Ceramic
Druh WC kombi komplet
Design oblý
Materiál keramika

Sprchový závěs a předložka JUOSTO zelený

Materiál  Sprchový závěs: 100% polyester (110 g/m2) Protiskluzová předložka: 100% polyester Barva Bílá Zelená Rozměry Sprchový závěs: 180 x 200 cm Předložka: 40 x 60 cm Pokyny pro údržbu Sprchový závěs perte při nízké teplotě, maximálně 30 °C. Abyste předešli pomačkání sprchového závěsu, namočte jej do teplé vody a otřete vlhkým hadříkem. Nežehlit! Protiskluzovou koupelnovou předložku perte při nízké teplotě, maximálně 30 °C, jemně odstřeďte. Lze sušit při nízké teplotě. Nebělit! Součástí balení je 12 ozdobných háčků k uchycení sprchového závěsu. 

Barva Bílá
Barva Zelená
Materiál 100% polyester
Doporučená teplota praní 30 °C
Rozměr předložky 40 x 60 cm