Rongomic Kuchyňský regál VASAGLE

Kuchyňský regál je elegantním řešením pro malé prostory, ale i velké, pokud máte mnoho věcí a chcete mít vše na jednou místě.
Nabízí například police pro ukládání kuchyňských dóz a jiných náčiní. Na horní část můžete uložit i vaši mikrovlnou troubu. Stabilní železný rám police zajišťuje celkovou nosnost 80 kg.
Kromě poliček je regál vybaven 6 háčky ve tvaru S, které jsou ideální pro zavěšení lžic nebo utěrek. Dalším doplňkem je praktický výsuvný drátěný koš, do kterého můžete ukládat například recepty nebo zeleniny.

Specifikace:
– materiál: dřevotřísková deska, kov
– rozměry: 90x40x84 cm (D x Š x V)
– hmotnost produktu: 19,3 kg

Podívejte se i na ostatní produkty ze série Vasagle.

Série Vasagle
Kolečka Bez koleček
Materiál Dřevo, Kov
Hloubka 40 cm
Šířka 90 cm Levný produkt Rongomic Kuchyňský regál VASAGLE Beja hnědý máte možnost pořídit prostě tu na stránkách v oblíbené kategorii regály. Připravili jsme oblíbené zboží z této populární sekce v akci! Mezi zákazníky oblíbená značka Biano má na skladě vynikající sortiment . Udělejte radost sami sobě.

DekorStyle Organizér na koření

Tato originální kuchyňská polička vám zaručí, že budete mít v bylinkách či koření vždy přehled. Nápisy na čelní ploše vám navíc připomenou, jakými pravdily se v kuchyni řídit. Organizér sestává ze dvou poliček a lze jej využít jako nástěnnou polici či mini regál.

Nápis na poličce říká: “ Pravidla kuchyně: Pamatuj na způsoby při stolování. Neplýtvej jídlem. Zkoušej nové věci. Mluv „prosím“ a „děkuji“.“

Výška | Délka:
50 cm

Šířka:
28 cm

Hloubka:
9 cm

Barva:
béžová, černá

Materiál:
MDF, kov

Materiál Dřevo
Typ Závěsné
Hmotnost 1 kg
Dostupnost Skladem