Designová postel MARLEN 180x200

Regeneračního spánku se dočkáte jen v dokonalé posteli. Správná postel musí mít kvalitní matraci, ale také dostatečně vysoko položenou ložnou plochu. Seznamte se s postelí MARLEN.
MARLEN je kompletní manželská postel, se kterou obdržíte rám postele, rošt i matraci. Tato kontinentální postel vyniká především svoji matracovou konstrukcí, kterou tvoří bonellové pružiny a středně měkká matrace z PUR pěny. Pokud si k posteli přikoupíte topper, posunete luxusní odpočinek ještě o jeden level výše. Milovníky krásného designu potěší originální zpracování postele, kterému dominuje vysoké čalouněné čelo.Kromě pohodlné matrace je předností postele také výška ložné plochy, která činí 47 cm. Z postele se tak snadno vstává, ale také se do ní pohodlně ulehá. Navíc ležíte vysoko od země, takže jste chráněni před prachem, který se zde může vířit, ale také před chladem, který je u země vyšší. Celkové rozměry boxspringové postele MARLEN jsou 185 × 105 × 210 cm. Ložná plocha má velikost 180×200 cm a tvoří ji dvě matrace. Pod matracemi se ukrývá úložný prostor s přepážkou uprostřed. Výklopy matrací jsou z boku, takže se k úložnému prostoru snadno dostanete.

Součástí postele je úložný prostor, pevný rošt i matrace. Topper k dokoupení naleznete níže.Rozměry:šířka: 185 cmvýška: 105 cmdélka: 210 cmložná plocha: 180×200 cmDalší parametry a vlastnosti:úložný prostor: anoložná plocha složená ze dvou matracívýška ložné plochy: 47 cmprovedení matrace: středně měkká PUR pěna T25 + bonellové pružiny

Výška 105
Šířka 185
Hloubka 210
Barva Šedé
Barva Černé