MAXMAX Topper na matraci 200x160

Krycí matrace / Topper – LATEX 
Topper je vyroben ze směsi latexu, který se při každém pohybu stlačuje a zpět roztahuje. Tím dochází k proudění vzduchu vnitřními kanálky a udržování správného klima pro pohodlný spánek. Latex je díky své vysoké elasticitě velmi odolný a příjemně pevný. Topper má střední tvrdost H3. Latex vydrží řadu let bez zjevných změn v jeho struktuře. 
Pokud vám stávající matrace něčím nevyhovuje a nechcete kupovat novou drahou matraci, tak je topper přesně pro vás. K jejich výrobě jsou používány prvotřídní materiály zaručující ty nejlepší vlastnosti. Topper je skvělý způsob, jak dát nový dech starší, ale ne zcela proležené, matraci nebo doplnit novou matraci o žádané vlastnosti.  
Materiál: latexové jádro (20% přírodní latex s hustotou 60kg/m3, 80% syntetický latex s hustotou 60 kg/m3) 
Potah: 100% polyester, prošívaný, hypoalergenní, snímatelný (na zip), lze prát v pračce na 30 °C 
Použitý latex se pyšní certifikací EuroLATEX Eco Standard od německého institutu TFI. Je tedy zaručena shoda s evropskými normami v oblasti zdraví a životního prostředí. Ke sklízení přírodního latexu jsou vybírány pouze guatemalské lesy, které projdou přísnými normami pro obnovitelné hospodářství lesů FSC. Není překvapením, že matrace nese i označení Öko-Tex Standard 100, protože jsou použity pouze nezávadné materiály bez pesticidů, těžkých kovů i formaldehydu.

Velikost topperu 200×160 cm
Dostupnost Skladem