STEUBER Kuchyňské prkénko

Kuchyňské prkénko vyrobeno z odolného plastu je možné zakoupit ve více rozměrech a hned třech moderních barvách – mátová, pastelově modrá a šedá. Deska je šetrná k čepelím nožů a díky pogumovaným vnějším hranám vám nebude klouzat po kuchyňské lince. Praktický kanálek po krajích desky zachytí šťávy z krájených potravin a neznečistí pracovní plochu. Deska je použitelná oboustranně a lze ji mýt v myčce na nádobí.
Specifikace:

materiál: plast (polypropylen, termoplastická guma),
rozměr: 25×14 cm, 29×20 cm, 36×25 cm, 44×30 cm.

 

Rozměr 25×14 cm
Rozměr 29×20 cm
Rozměr 36×25 cm
Rozměr 44×30 cm
Barva mátová

Vestavný koš na tříděný odpad 20

Výsuvný vestavný koš na tříděný odpad 20/15 l Velký odpadkový koš s celkovým objemem 35 l využijete jak v domácnosti, tak v komerčních budovách. Své uplatnění nalezne zejména v kuchyních díky výsuvné liště, která je součástí konstrukce. Tu můžete nainstalovat do skříňky pod kuchyňskou linkou a koš tak šikovně schovat. Ušetříte tím dostatek prostoru v interiéru. Výsuvný systém disponuje kuličkovými ložisky, které se postarají o jeho bezchybný, plynulý a tichý chod. Konstrukce je vyrobená z pevného tvrzeného plastu a lesklé nerezové oceli. Skládá se ze 2 barevně odlišených plastových nádob na tříděný odpad. Černá nádoba má objem 20 l, modrá 15 l. Konstrukci dodáváme smontovanou, stačí ji pouze přišroubovat ke dnu skříňky. K tomuto koši jsou vhodné sáčky typu D a typu G, které jsou navrženy tak, aby perfektně seděly na okrajích koše a nesklouzávaly. Skvělý pomocník do kuchyně

Dostupnost Skladem

Nový produkt Vestavný koš na tříděný odpad 20 + 15 l, lesklá ocel/plastové vědro jde pořídit právě teď na našich stránkách v oblíbené kategorii odpadkové koše. Nyní pořídíte ještě podobné kousky ve zmiňované rubrice za rozumné peníze.