DODEX nábytek

Chcete do své domácnosti pořídit moderní kus nábytku, který by vám nabídl nadmíru praktické využití a příjemný vzhled? Psací stůl Figo je tím správným kouskem, který padne do každého stylu i interiéru. Tvořen je jemnými a vkusnými liniemi, které nepůsobí robustně, ale naopak vzdušně. Elegantní vzhled kombinovaný se skandinávským stylem se zde snoubí s modernou a padne do pracoven, kanceláří, dětských i studentských pokojů, ale třeba také do obývacího pokoje a podobně.

Vyroben je z kvalitní lamino desky a spolu s hranami, které jsou ošetřeny ABS dýhou tvoří pevný základ každého psacího stolu. Dostatečně velká pracovní plocha umožní dětem psát úkoly, kreslit si a dospělým nabídne místo pro práci. Zajímavě řešené úchytky, které jsou kožené, jen dotahují celkový svěží vzhled. Štíhlé a krátké nohy ze dřeva, na kterých je stůl postaven, zase umožňují jednoduchý úklid. Tři prostorné šuplíky nabídnou úložné místo, kam padnou učebnice i různé dokumenty.

K psacímu stolu se hodí noční stolek a postel z kolekce FIGO.

Specifikace produktu:

Kožené úchytky
Hrany ošetřeny ABS dýhou
Dodáváno v demontu

Série: FIGO, Materiál: Dřevo, Materiál desky: Dřevo, Materiál nohou: Dřevo, Nastavení výšky: Ne, Počet šuplíků: 3, Povrchová úprava: Mat, Sklápěcí deska: Bez sklápěcí desky, Typ: Přímé, Úložný prostor: Se šuplíky, Určeno: Univerzální, Výška nohou: 14 cm, Hloubka: 56 cm, Šířka: 110 cm, Výška: 75 cm

Výrobce Idze
Dostupnost Skladem