DODEX nábytek

Napadlo vás, že stejně jako vy, i kočky potřebují své soukromí, kde se budou cítit bezpečně a pohodlně? S touto kočičí toaletou Basico snadno zajistíte svému čtyřnohému mazlíčkovi jeho potřeby, a to bez zápachu, nepořádku a dalších potíží. Skříňku lze využít i jako pelíšek, kde bude váš čtyřnohý kamarád o samotě. Celkový design této multifunkční skříňky Basico se nese ve vintage rustikálním stylu, který bude moderním prvkem do každé domácnosti.

Na první pohled může toaleta působit jako pouhá skříňka pro uložení vašich potřebných věcí, ale pouze vy budete vědět, že tomu tak rozhodně není! Ke zcela dokonalému zakrytí stop, a podezření na toaletu vašeho domácího mazlíčka, můžete skříňku vyzdobit lampou, časopisy, či květinou. Vysoce kvalitní zpracování dřeva zajišťuje skříňce snadno čistitelný povrch, zatímco pevná konstrukce stabilitu. Jednoduchý návod, který je mimo jiné také součástí balení, vám skvěle poslouží pro snazší a rychlé složení. Váš domácí mazlíček ocení především obloukový boční vchod, který bude sloužit jako bezproblémový vstup do soukromého WC.

Specifikace produktu:

Bez zápachu, nepořádku a dalších potíží
Odolná pevná konstrukce
Obloukový vchod pro kočky

Délka vchodu: 20 cm, Hmotnost: 14,9 kg, Materiál: MDF, Dřevotříska, Nosnost: 60 kg, Výška dvířek: 46,8 cm, Výška vchodu: 24 cm, Délka: 80 cm, Hloubka: 53 cm, Výška: 49,2 cm

Dostupnost Skladem
Výrobce SONGMICS