DODEX nábytek

Předsíňové věšáky jsou vždy tou správnou volbou, jak si ve své předsíni nastavit řád a pořádek. Právě tento všestranný věšák Filippe s botníkem vás zaujme především svým industriálním designem, který vychrlí i do celého interiéru.

Silný kovový rám konstrukce a robustní hnědé police budou přitahovat pozornost již na první pohled. Díky masité konstrukci bude věšák pevným a velmi stabilním. Dvě roštové police poskytnou místo pro všechnu vaši obuv, zatímco dvanáct praktických háčků skvěle poslouží pro uložení sezónních kabátů, bund, klobouků a šál. Šedý odstín místa pro sezení dodá vaší předsíni osobitý charakter, který vám budou všichni jen závidět!

Maximální statická nosnost desky je 100 kg. Každá síťová police unese až 20 kg a každý háček věšáku 3 kg. Neumisťujte však prosím na výrobek předměty s nadměrnou hmotností.

Specifikace produktu:

Vintage design
Kvalitní provedení
Vysoce stabilní

Hloubka lavice: 37 cm, Hmotnost: 17 kg, Materiál: Kov, Dřevo, Nosnost jednoho háčku: 3 kg, Nosnost lavice: , 20 kg, Šířka lavice: 96 cm, Typ: S botníkem, Stojací, Zrcadlo: Bez zrcadla, Hloubka: 40 cm, Šířka: 100 cm, Výška: 184 cm

Dostupnost Skladem
Výrobce SONGMICS