DODEX nábytek

Od ranní péče o pleť a vytvoření dokonalého make-upu až po večerní chvíle, kdy si dopřáváte zaslouženou péči, toaletní stolek HOLLYWOOD XL se stane vaším spolehlivým parťákem, kterého využijete každý den.

Kromě čtyř klasických zásuvek, které vám nabízí prostor pro uskladnění různých drobností, toaletní stolek disponuje ještě jednou velkou zásuvkou, nacházející se pod deskou stolu, vybavenou dělicími příčkami. Toto provedení vám umožní přehledně a systematicky uspořádat váš veškerý make-up, takže budete mít vše na dosah ruky. Když se budete líčit nebo upravovat účes, jistě oceníte velké obdélníkové zrcadlo s LED osvětlením, které vypadá jako z filmového plátna. Tyto světla lze jednoduše ovládat vypínačem umístěným na pravé straně stolu.

Stolek HOLLYWOOD XL je skvělým příkladem kombinace elegance a praktičnosti. K jeho výrobě byla použita laminovaná dřevotříska, což je materiál známý svou odolností a jednoduchou údržbou. Navíc laminovaná povrchová úprava chrání stůl před poškrábáním a zajišťuje jeho dlouhou životnost.

Specifikace produktu:

Se zrcadlem a LED osvětlením
Bohatý úložný prostor
Elegantní design
Z laminované dřevotřísky

Balení:

Kvůli celkové hmotnosti 57 kg je toaletní stolek balen do tří balení:

126 x 71x 7 cm
79 x 59 x 9 cm
44 x 19 x 14 cm

Materiál desky: Dřevo, Materiál nohou: Dřevo, Obsahuje taburet: Ne, Povrchová úprava: Mat, Úložný prostor: Se šuplíky, Zrcadlo: Se zrcadlem, Hloubka: 55 cm, Šířka: 120 kg, Výška: 140 cm

Dostupnost Skladem
Výrobce HALMAR