Odkládací stolek – 2 zásuvky

Stolek - 2 zásuvky. Materiál kombinace dubového masivu (horní deska, nohy, přední rám, čelo zásuvky) a dýhovaného DTD s povrchovou úpravou tvrdým... více informací »
Odkládací stolek - 2 zásuvky
11 128 Kč
Ověřit dostupnost
Stolek - 2 zásuvky. Materiál kombinace dubového masivu (horní deska, nohy, přední rám, čelo zásuvky) a dýhovaného DTD s povrchovou úpravou tvrdým...

Stolek – 2 zásuvky. Materiál kombinace dubového masivu (horní deska, nohy, přední rám, čelo zásuvky) a dýhovaného DTD s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. Dřevěné úchytky. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Rozměry: – šířka 90 cm – hloubka 35 cm – výška 76 cm Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů.


Tento nejprodávanější kousek Odkládací stolek – 2 naleznete bez problémů na našem webu v sekci konferenční stolky. Najděte si zcela nové produkty ve zmíněné kategorii ve výhodné akci. V očích zákazníků populární výrobce FORLIVING s.r.o. představuje kvalitní produkty Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí! To není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce ovšem více skvělých kousků značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný výrobek Odkládací stolek - 2 zásuvky značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat u nás téměř zdarma! Teď v akci 11 128 Kč.