Odkládací stolek Pavlova

Šířka 60 cm, výška 51 cm, hloubka 60 cm. Malý konferenční stolík s praktickou odkládací spodní poličkou na Vaše noviny,... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Donna Shop
1 579 Kč
Ověřit dostupnost
Šířka 60 cm, výška 51 cm, hloubka 60 cm. Malý konferenční stolík s praktickou odkládací spodní poličkou na Vaše noviny,...

Šířka 60 cm, výška 51 cm, hloubka 60 cm. Malý konferenční stolík s praktickou odkládací spodní poličkou na Vaše noviny, časopisy a další věci. Stolík vhodný jak do domácnosti, tak i do kanceláře. Krásné moderní provedení v dekoru dub catania.

Kvalitní a levný kousek máte možnost koupit rovnou tady u nás v populární kategorii konferenční stolky. Nyní získáte podobné kusy z této oblíbené sekce za výhodnou cenu. Věhlasný dodavatel Donna Shop má na skladě vysoce kvalitní zboží. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. Třeba hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více. Mrkněte také na další skvělé zboží od značky Donna Shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený produkt Odkládací stolek Pavlova od známé značky Donna Shop jednoduše naleznete zde teď právě za výhodnou cenu. Cena od 1 579 Kč.