Otevřený regál ADAM 1D

Otevřený regál Adam 1D nabízíme z lamina o síle 22 mm v odstínu matná bílá v kombinaci s dezénem kamenného dubu. Hrany ABS... více informací »
Otevřený regál ADAM 1D
4 752 Kč
Ověřit dostupnost
Otevřený regál Adam 1D nabízíme z lamina o síle 22 mm v odstínu matná bílá v kombinaci s dezénem kamenného dubu. Hrany ABS...

Otevřený regál Adam 1D nabízíme z lamina o síle 22 mm v odstínu matná bílá v kombinaci s dezénem kamenného dubu. Hrany ABS zaručují odolnost a delší životnost nábytku. Regál s dvířky a otevřenými policemi vytváří útulnou atmosféru každého interiéru. Vnitřní prostor za dvířky je dělený policí. Při objednání si zvolíte pravé či levé otevírání dvířek. Dodáváme v demontu. Jednotlivé prvky kolekce Adam doporučujeme pro lidi, kteří nemají rádí experimenty, zejména ty interiérové. I pro ty, kteří ocení tlumené interiéry, ale také pro milovníky detailů, kteří pravděpodobně budou věnovat pozornost horní a spodní desce z MDF potaženou PVC matnou folií. Disponuje teleskopickými pojezdy zásuvek s plným výsuvem a má plastové nožky. Úchyty jsou chromované v odstínu lakovaného dubu.

Tento exkluzivní produkt Otevřený regál ADAM 1D je k získání jednoduše tady na stránkách zařazený v kategorii vitríny. Nyní můžete získat skvělé produkty ze zmíněné sekce za nejlepší ceny!

Tento akční výrobek Otevřený regál ADAM 1D od známé kvalitní značky FORLIVING s.r.o. můžete sehnat právě zde za extra cenu! Nabídka již od 4 752 Kč.