Otevřený regál SOMMA 1d1s

Každý detail kolekce SOMMA byl pečlivě promyšlen, aby co nejlépe odpovídal kolekci, vašim potřebám. Jaký to má účinek? Barva dubu somma -... více informací »
Otevřený regál SOMMA 1d1s
4 179 Kč
Ověřit dostupnost
Každý detail kolekce SOMMA byl pečlivě promyšlen, aby co nejlépe odpovídal kolekci, vašim potřebám. Jaký to má účinek? Barva dubu somma -...

Každý detail kolekce SOMMA byl pečlivě promyšlen, aby co nejlépe odpovídal kolekci, vašim potřebám. Jaký to má účinek? Barva dubu somma – nejčastěji zvolený odstín po celá léta, je universální, nadčasová a snadno uspořadatelná. Bílé detaily – jemně rozjasní kolekci a učini jí jedinečnou. Forma – jednoduchý nábytek bez úchytů, protože víme, že skutečná klasika nepotřebuje žádné zbytečné doplňky. Je vyrobený z lamina. Na hrany je použita ABS hrana, což zajišťuje odolnost a delší životnost nábytku. Jednoduchá forma a vzhled se osvěčí v každém domě a bytě. Nábytek SOMMA je prostorný , nastavitelný a navržený tak, aby jej bylo možné používat po celá léta.

Hodně žádaný výrobek Otevřený regál SOMMA 1d1s naleznete právě tady a teď na našich stránkách v kategorii knihovny! Najděte si parádní produkty z této známé kategorie za super ceny.

Nejprodávanější výrobek Otevřený regál SOMMA 1d1s od značky FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte teď skutečně výhodně! Nabídky od 4 179 Kč.