ová postel GRANADA 0412

Elegantní kovová postel GRANADA s masivní kovanou konstrukcí s unikátními detaily. Postel nabízíme ve 2 rozměrech a také v několika provedeních... více informací »
ová postel GRANADA 0412
21 266 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní kovová postel GRANADA s masivní kovanou konstrukcí s unikátními detaily. Postel nabízíme ve 2 rozměrech a také v několika provedeních...

Elegantní kovová postel GRANADA s masivní kovanou konstrukcí s unikátními detaily. Postel nabízíme ve 2 rozměrech a také v několika provedeních povrchové úpravy kovaných prvků (viz varianty produktu). K této posteli si nezapomeňte z naší nabídky pořídit matraci a rošty. Postel dodáváme bez zobrazených dekorací v demontu. Kované postele dodáváme v 5 částech, které při montáži spojíme 10 šrouby. Tento systém zaručuje 100% stabilitu a zabraňuje vrzání. Na pevnost konstrukce poskytujeme záruku 10 let. Zkombinujte si svoji ložnici s elegantním nočním stolkem s masivní zásuvkou, skleněnou či masivní deskou ze stejné kolekce. Pokoj můžete dále doladit polonebesy či praktickou šatní skříní nebo komodou.

Ve slevě tento produkt ová postel GRANADA 0412 je k dostání taky tady u nás zařazený v sekci postele. Nyní získáte ještě jiné produkty ve zmíněné rubrice za výhodnou cenu. Oblíbený dodavatel FORLIVING s.r.o. má kvalitní produkty.

Tento unikátní výrobek ová postel GRANADA 0412 od společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše seženete zde ve slevě! Nyní za akční cenu 21 266 Kč.