ová sedací souprava PRAHA, tmavá

Ratanová sedací souprava PRAHA v odstínu tmavý med. Nádherná robustní ratanová sedací souprava, jejíž stabilní konstrukce je vyrobena z... více informací »
ová sedací souprava PRAHA
10 290 Kč
Ověřit dostupnost
Ratanová sedací souprava PRAHA v odstínu tmavý med. Nádherná robustní ratanová sedací souprava, jejíž stabilní konstrukce je vyrobena z...

Ratanová sedací souprava PRAHA v odstínu tmavý med. Nádherná robustní ratanová sedací souprava, jejíž stabilní konstrukce je vyrobena z mahagonového dřeva. Veškeré sedací a opěrné plochy jsou tvořeny kvalitním výpletem z ratanového proutí. Ratanovou sedací soupravu vám nabízíme v kombinaci dvou ratanových křesel a jednoho ratanového stolku s úložným prostorem. V ceně ratanové sedací soupravy jsou i sedáky bílé barvy.


Vynikající produkt ová sedací souprava PRAHA, tmavá můžete koupit teď tady u nás ve známé rubrice sedací soupravy. Vyberte si ještě jiné produkty ve zmiňované rubrice za mimořádně nízkou cenu. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce také další prověřené kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě výrobek ová sedací souprava PRAHA, tmavá od známého výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat u nás ve slevě! Cena od 10 290 Kč.