ový otoman s úložným prostorem – tmavý

Ratanový otoman ve tmavém provedení. Velmi praktický kus ratanového nábytku. Konstrukce a nohy jsou vyrobeny z mahagonového dřeva. Povrch vytvořen... více informací »
ový otoman s úložným prostorem - tmavý
1 780 Kč
Ověřit dostupnost
Ratanový otoman ve tmavém provedení. Velmi praktický kus ratanového nábytku. Konstrukce a nohy jsou vyrobeny z mahagonového dřeva. Povrch vytvořen...

Ratanový otoman ve tmavém provedení. Velmi praktický kus ratanového nábytku. Konstrukce a nohy jsou vyrobeny z mahagonového dřeva. Povrch vytvořen výpletem z ratanového proutí v odstínu tmavý med. Praktickou funkci potvrzuje úložný prostor ratanového otomanu, jehož odkrytí shlédnete názorně v sekci obrázky.

Kvalitní a oblíbený produkt ový otoman s úložným je k dostání aktuálně na stránkách v oblíbené rubrice ratanový nábytek! Nyní získáte jiné produkty ze zmíněné sekce za báječnou cenu. To však není všechno, máme toho více! U nás najdete další zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě poskytuje top produkty.

Oblíbený a kvalitní produkt ový otoman s úložným prostorem - tmavý s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. můžete pořídit tady a teď právě za výhodnou cenu! Nabídka od 1 780 Kč.