ový regál , bez boxů

Moderní, nadčasová, s čistými liniemi - taková je kolekce sektorového nábytku Roulotte. Designové kousky tohoto provedení skvěle umístíte kdekoli... více informací »
ový regál
4 690 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní, nadčasová, s čistými liniemi - taková je kolekce sektorového nábytku Roulotte. Designové kousky tohoto provedení skvěle umístíte kdekoli...

Moderní, nadčasová, s čistými liniemi – taková je kolekce sektorového nábytku Roulotte. Designové kousky tohoto provedení skvěle umístíte kdekoli ve vaší domácnosti. Kovový regál lze libovolně kombinovat k jednotlivým komponentům z víceúčelového systému Roulotte. K uložení všeho potřebného máte k dispozici dostatečně velký otevřený prostor rozdělený přepážkami. Do jednotlivých polic regálu můžete mimo jiného umístit také úložné boxy z této kolekce, které se prodávají zvlášť. Regál nabízíme z kovu v černé barvě. Dodáváme v demontu. Provedení: černá barva kov Nezapomeňte se podívat také na další nábytek z kolekce Roulotte – viz související produkty níže.

Tento zlevněný kus ový regál , bez boxů od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. můžete sehnat zde teď za výprodejovou cenu. Teď v akci 4 690 Kč.