ový stolek hranatý, tmavý

Ratanový stolek hranatý v naší nabídce ve třech různých velikostech v odstínu tmavý med. Stabilní konstrukce z ratanu má vrchní plochu tvořenou... více informací »
ový stolek hranatý
1 040 Kč
Ověřit dostupnost
Ratanový stolek hranatý v naší nabídce ve třech různých velikostech v odstínu tmavý med. Stabilní konstrukce z ratanu má vrchní plochu tvořenou...

Ratanový stolek hranatý v naší nabídce ve třech různých velikostech v odstínu tmavý med. Stabilní konstrukce z ratanu má vrchní plochu tvořenou výpletem z „ratanové kůže“. Ratanový stolek můžete využít jako doplněk, solitér do vaší předsíně či jiného prostoru. Současně se může využít jako velmi levná varianta ratanového obývacího stolku , který nakombinujete k jednomu či více ratanovým křeslům a vytvoříte si ratanovou sedací soupravu. Máme k dispozici 3 varianty rozměrů ratanových stolku.Vámi zvolený stolek si objednáte vložením do nákupního košíku v sekci VARIANTY.

Tento unikátní produkt jde nakoupit bezstarostně tu na našich stránkách umístěný v sekci konferenční stolky. Pořiďte si kvalitní produkty ze zmíněné kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Akční výrobek ový stolek hranatý, tmavý od značky s tradicí a dobrou pověstí FORLIVING s.r.o. máte možnost najít zde nyní za výhodnou cenu. Zrovna nyní za cenu 1 040 Kč.