Panel se zrcadlem

Zrcadlo s panelem z lamina o síle 16mm z předsíňové kolekce Oskar. Panel se zrcadlem a odkládací poličkou nabízíme v moderním... více informací »
Panel se zrcadlem
Zrcadlo s panelem z lamina o síle 16mm z předsíňové kolekce Oskar. Panel se zrcadlem a odkládací poličkou nabízíme v moderním...

Zrcadlo s panelem z lamina o síle 16mm z předsíňové kolekce Oskar. Panel se zrcadlem a odkládací poličkou nabízíme v moderním dezénu dub san remo ve 2 rozměrech (viz varianty produktu). Hrany lamina chrání ABS o síle 0,5mm. Doporučujeme zakoupení celé předsíňové sestavy, se kterou ušetříte místo ve vaší malé předsíni, a přesto budete mít řadu odkládacích a úložných prostorů. Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 40 cm nebo 45 cm – hloubka 25,5 cm – výška 110,5 cm nebo 141,5 cm Kombinujte dle potřeby i s jednotlivými prvky z kolekce Oskar (viz související produkty).

Nejprodávanější produkt Panel se zrcadlem můžete dostat právě nyní na našem webu v populární kategorii koupelnová zrcadla! Získejte jiné kusy ve zmiňované sekci za nejnižší cenu! V očích zákazníků populární výrobce FORLIVING s.r.o. má ve stále nabídkce prvotřídní produkty za mimořádně nízké ceny! U nás nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete více produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní produkt Panel se zrcadlem od spolehlivého výrobce FORLIVING s.r.o. můžete získat právě nyní na našich stránkách za rozumné peníze! Aktuálně v akci za 1 313 Kč.