PC stůl 1D/

Počítačový stolek Ole 1D/115 nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Přední čelo dvířek je z bílé foliované... více informací »
PC stůl  1D/
3 045 Kč
Ověřit dostupnost
Počítačový stolek Ole 1D/115 nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Přední čelo dvířek je z bílé foliované...

Počítačový stolek Ole 1D/115 nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Přední čelo dvířek je z bílé foliované MDF. Úložný prostor za dvířky bílého PC stolu je rozdělený 1 poličkou. Originální kovová úchytka dotváří venkovský charakter nábytku. A vysoké dřevěné nohy (38×38 mm) vám usnadní úklid. Dodáváme v demontu. Nábytek venkovského stylu je dnes velmi oblíbený, a proto doporučujeme shlédnutí celé kolekce Ole. Jednotlivé prvky můžete libovolně uspořádat nejen v obývacím pokoji, jídelně, ale i dětském pokoji. Rozměry: – šířka 115 cm – hloubka 50 cm – výška 74,5 cm – výška foliovaných nožek 16 cm

Zlevněný výrobek PC stůl 1D/ můžete koupit právě nyní tady na webu ve známé sekci pc stoly! Nyní si můžete koupit unikátní produkty z této oblíbené kategorie ve výhodné akci. Významný výrobce FORLIVING s.r.o. vám může poskytnout velmi kvalitní výrobky. Nakupujte, dokud je zboží sladem! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc. Podívejte se taky na další produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Levný produkt PC stůl 1D/ od top výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat zde opravdu výhodně! Akční ceny od 3 045 Kč.
Další produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.