DODEX nábytek

Pěnová matrace AHORN – PREMIUM LATEX ERGO – 200x90x16 cm – PUR pěna/latex + potah Aloe vera

Ve slevě kousek Pěnová matrace AHORN - PREMIUM LATEX ERGO - 200x90x16 cm - PUR pěna/latex + potah Aloe vera od přední společnosti Biano snadno můžete najít zde nyní skutečně levně! Cena od 3 899 Kč.
Pěnová matrace AHORN - PREMIUM LATEX ERGO - 200x90x16 cm
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
3 899
Popis produktu

Pěnová matrace AHORN – PREMIUM LATEX ERGO – 200x90x16 cm – PUR pěna/latex + potah Aloe vera
Moderní pěnovo-latexovou matraci Premium Latex Ergo jsme vyvinuli společně s českým výrobcem matrací Ahorn tak, aby nabídla skvělý poměr cena/výkon při zachování vysoké kvality pro kvalitní spánek. Základem matrace je polyuretanová pěna (PUR) střední tuhosti se zvýšeným odporem proti stlačení (T 25-36), což razantně prodlužuje životnost. Polyuretanová pěna zajišťuje přizpůsobení matrace tvaru těla a příjemné rozložení váhy. Pěna má vysokou odolnost proti deformacím, poskytuje dostatečné odpružení a díky prodyšné struktuře dobře odvětrává. Perfektně reaguje na změnu polohy těla, čímž výrazně zvyšuje pohodlí při spánku. Pórovitá struktura pěny umožňuje cirkulaci vzduchu, což výrazně eliminuje množení roztočů, vzniku plísní a snadno odvětrává absorbovanou vlhkost. Matrace je z jedné strany obohacena o silnou vrstvu latexu, který zajišťuje efektivní provzdušnění matrace během spánku. Při každém pohybu na matraci dochází k stlačování a zpětnému roztahování latexu, čímž dochází k proudění vzduchu vnitřními kanálky. Latex je díky své vysoké elasticitě velmi odolný a příjemně pevný v tahu. Latexová pěna je odolná vůči vlhkosti, plísním, roztočům a bakteriím, což ocení především alergici. 
Matrace je středně tvrdá, oboustranná (stupeň tvrdosti H3) s doporučenou nosností 110 kg a s maximální nosností 130 kg. Výška matrace je 16 cm.
Složení matrace: T25 polyuretanová pěna (PUR pěna) nejvyšší jakosti s hustotou 25 kg/m3 se zvětšeným odporem proti stlačení (3,6 kPa), Medi Vita latex (vyroben v poměru 20% přírodní latex, 80% syntetická pěna) s hustotou 65 kg/m33
Potah Aloe vera se stříbrnou nití
Snímatelný a pratelný potah Aloe Vera Tento potah tvoří materiál s dutým vláknem s gramáži 300 g/m2 s velmi dobrými vlastnostmi. Materiál výborně odvádí vlhkost a dobře tepelně izoluje, je vhodný také pro alergiky na prach. Potah je snímatelný a pratelný na 60 °C. Prošití stříbrným vláknem zaručuje trvalou svěžest a hygienu během spánku. Eliminuje bakterie způsobující zápach a chrání před jejich usazováním. Ochrana je trvalá i po častém praní a čištění. 
Konstrukce jádra matrace: 11 cm PUR pěna, 4 cm latex

Dodavatel matrací Ahorn
Výška matrace (cm) 16
Jádro matrace Polyuretanová (PUR) pěna |Latex
Přídavné vrstvy matrace Latex |Polyuretanová (PUR) pěna
Výrobce MAXMAX