Pěnová matrace MARTINA

Pěnová matrace MARTINA v rozměru 80x200 cm. Matrace má z jedné strany rovný profil bez zónování, je tedy vhodná i pro děti. Z... více informací »
Pěnová matrace MARTINA
2 908 Kč
Ověřit dostupnost
Pěnová matrace MARTINA v rozměru 80x200 cm. Matrace má z jedné strany rovný profil bez zónování, je tedy vhodná i pro děti. Z...

Pěnová matrace MARTINA v rozměru 80×200 cm. Matrace má z jedné strany rovný profil bez zónování, je tedy vhodná i pro děti. Z druhé strany je matrace profilovaná – 7 zónová. Pružnost a tvarová stálost pěn ve spojení s kvalitním potahem zaručují výbornou hygienu lůžka. Matrace z PUR pěny mají dobré ortopedické vlastnosti a jsou antialerigické. Matraci Martina nedoporučujeme do vlhkého prostředí ani na pevný podklad (pevné desky). Matrace je vhodná jak na příležitostné, tak na každodenní spaní. Rozměry a vlastnosti: – rozměr 80×200 cm – výška 16 cm – nosnost 120 kg – materiál PUR pěna – potah Microfiber – snímatelný a pratelný na 40°C


Hodně žádaný produkt Pěnová matrace MARTINA je k získání mimo jiné tu na webu zařazený v sekci matrace! Podívejte se na unikátní kousky z naší sekce za mimořádně nízkou cenu.

Ve slevě tento výrobek Pěnová matrace MARTINA od populární značky FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete právě zde za výprodejovou cenu. Ceny již od 2 908 Kč.