Pevný lamelový rošt Lussoflex

Elegantní lamelový pevný rošt české výroby. Tento typ roštu se hodí pro všechny typy pěnových a latexových matrací.... více informací »
Pevný lamelový rošt Lussoflex
6 778 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní lamelový pevný rošt české výroby. Tento typ roštu se hodí pro všechny typy pěnových a latexových matrací....

Elegantní lamelový pevný rošt české výroby. Tento typ roštu se hodí pro všechny typy pěnových a latexových matrací. Středový popruh roštu zlepšuje jeho stabilitu a nosnost. Vrtáním v ramenní oblasti dojde ke změkčení lamel, díky tomu se zajistí správná opora páteře i při spánku na boku. Rošt má ramenní kolébku. Povrchová úprava lamel i bočnic metalickou fólií zajistí snadnější údržbu roštu. Díky tomu se omezí zachytávání prachu pod matrací, které způsobuje dýchací obtíže a alergie. Prodloužení životnosti matrace pomohou přídavné lišty na obou koncích roštu. Tyto lišty zlepší oporu matrace na celé ploše lůžka a nedochází tak k deformaci okrajům matrace. Díky posuvným objímkám lze libovolně nastavit tuhost pod bedry ve střední části lůžka. Na odlišnou zátěž těla nejlépe vyhoví pouzdra rozdělaná do dvojí tuhosti. Maximální doporučené zatížení roštu je 130 kg. Za příplatek lze objednat atypický rozměr roštu (případně uveďte do poznámky v košíku). Vlastnosti: – rozměry: 90×200 cm – záruka: 5 let – počet lamel: 28 kusů – výška roštu: 8 cm Prodloužená šířka: – 120 cm – příplatek 30% – 140 cm – příplatek 60% Prodloužená délka: – 210 cm – příplatek 15% – 220 cm – příplatek 30% V případě atypického rozměru délky i šířky současně se příplatky sčítají.

Hodně povedený produkt je dostupný snadno tady u nás v oblíbené kategorii rošty k matracím. Nyní najdete jiné produkty z naší sekce za výhodnou cenu! Významná značka FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky nabízí prvotřídní sortiment Udělejte radost sami sobě! U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce najdete další zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní kus Pevný lamelový rošt Lussoflex pocházející od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte na našich stránkách nyní ve výprodejové akci. Akční cena 6 778 Kč.