Počítačový stůl KB

Počítačový stolek z kolekce Kora v klasickém rustikálním stylu v dekoru samoa king nebo borovice andersen. PC stůl nabízíme z... více informací »
Počítačový stůl  KB
5 489 Kč
Ověřit dostupnost
Počítačový stolek z kolekce Kora v klasickém rustikálním stylu v dekoru samoa king nebo borovice andersen. PC stůl nabízíme z...

Počítačový stolek z kolekce Kora v klasickém rustikálním stylu v dekoru samoa king nebo borovice andersen. PC stůl nabízíme z lamina o síle 15 mm, patinované úchytky doladí klasický design. Stůl má 3 zásuvky hluboké 35 cm, výsuv na klávesnici a dvířka s 1 policí uvnitř. Další prvky systému Kora naleznete ZDE.

Tento oblíbený kus Počítačový stůl KB můžete sehnat právě zde tu na našem webu zařazený v kategorii pc stoly! Máme pro vás skvělé produkty ve zmiňované sekci za zcela nejnižší cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky nabízí vynikající zboží..

Tento velmi žádaný produkt Počítačový stůl KB od známé společnosti FORLIVING s.r.o. je k dostání ještě dnes za extra cenu. Akční ceny již od 5 489 Kč.