Pohovka Ava CLICK 3AF

Multifunkční pohovku Ava Click slovenské výroby nabízíme v řadě čalounění. Opěradlo 3-sedu snadno sklopíte funkcí klik – klak. Pro rozklad je... více informací »
Pohovka Ava CLICK 3AF
15 960 Kč
Ověřit dostupnost
Multifunkční pohovku Ava Click slovenské výroby nabízíme v řadě čalounění. Opěradlo 3-sedu snadno sklopíte funkcí klik – klak. Pro rozklad je...

Multifunkční pohovku Ava Click slovenské výroby nabízíme v řadě čalounění. Opěradlo 3-sedu snadno sklopíte funkcí klik – klak. Pro rozklad je potřeba křeslo umístit minimálně 30 cm od stěny. Zároveň však nedoporučujeme umístění do prostoru, zadní část není čalouněná potahovou látkou. Po sklopení získáte ložnou plochu 190×110 cm. V sedácích jsou použité vlnité pružiny, které zajistí maximální komfort vašeho sezení. Výplně sedáků i opěráků jsou z polyuretanové pěn. Nosné kontrukce sedací soupravy tvoří bukový masiv. Tři volně ložené polštáře oceníte při relaxaci u knihy či sledování oblíbeného seriálu. Vysoké nožičky (13,5 cm) vám usnadní úklid a ani žádný robotický vysavač nebude mít problém. Variabilní kombinací 3-sedu Click 3AF a lenošky Click LAF získáte rohovou sedačku, 3-sed, lenošku a praktické lůžko s plochou na spaní 190×210 cm.


Tento neodolatelný produkt Pohovka Ava CLICK 3AF je dostupný právě tu na našem webu v oblíbené kategorii sedací soupravy. Nyní najdete zcela nové výrobky z naší sekce za super cenu! Nebojte, máme toho více, u nás najdete další skvělé kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Tento vynikající produkt Pohovka Ava CLICK 3AF od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. seženete tady a teď právě se slevou. Akční ceny již od 15 960 Kč.