Pohovka Ava JIM 2sed

Pohovku 2sed Ava Jim slovenské výroby nabízíme v řadě barevných čalounění s volbou dezénu dřevěné podnože. V sedácích jsou použité vlnité... více informací »
Pohovka Ava JIM 2sed
9 440 Kč
Ověřit dostupnost
Pohovku 2sed Ava Jim slovenské výroby nabízíme v řadě barevných čalounění s volbou dezénu dřevěné podnože. V sedácích jsou použité vlnité...

Pohovku 2sed Ava Jim slovenské výroby nabízíme v řadě barevných čalounění s volbou dezénu dřevěné podnože. V sedácích jsou použité vlnité pružiny, které zajistí maximální komfort vašeho sezení. Výplně sedáků a područek jsou z polyuretanové pěny. Doporučujeme přikoupení 3sedu, křesla či taburetu ze stejné kolekce (viz související produkty).


Velmi oblíbený produkt Pohovka Ava JIM 2sed můžete dostat právě nyní tady na našem webu v rubrice sedací soupravy! Prozkoumejte podobné produkty ze zmíněné rubriky jednoduše online. U nás nabízíme více, máme v nabídce ovšem další skvělé zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Výrobce FORLIVING s.r.o. poskytuje špičkové zboží. Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Tento exkluzivní kus Pohovka Ava JIM 2sed značky FORLIVING s.r.o. seženete zde nyní opravdu výhodně! Akční cena od 9 440 Kč.