Pohovka Ava SEDYM II 2sed

Dvoumístná pohovka Ava Sedym II. slovenské výroby zaujme jednoduchým designem. Při výrobě sedačky se klade velký důraz na... více informací »
Pohovka Ava SEDYM II 2sed
9 445 Kč
Ověřit dostupnost
Dvoumístná pohovka Ava Sedym II. slovenské výroby zaujme jednoduchým designem. Při výrobě sedačky se klade velký důraz na...

Dvoumístná pohovka Ava Sedym II. slovenské výroby zaujme jednoduchým designem. Při výrobě sedačky se klade velký důraz na kvalitu provedení. Nosné kontrukce sedací soupravy tvoří bukový a smrkový masiv. Područky z překližky o tl. 18mm jsou 6 cm široké. V sedácích jsou použité vlnité pružiny, které zajistí maximální komfort vašeho sezení. Výplně sedáků i opěráků jsou z polyuretanové pěny. Pohovku si můžete vybrat z několika druhů čalounění (viz varianty). Pohovka nemá úložný prostor ani rozklad. Doporučujeme přikoupení křesla ze stejné kolekce (viz související produkty). Rozměry: – šířka 131,5 cm – hloubka 80,5 cm – výška 72,5 cm – výška sedu 43 cm – hloubka sedu 50 cm – šířka sedu 119,5 cm


Tento neodolatelný výrobek Pohovka Ava SEDYM II 2sed lze sehnat lehce na stránkách ve známé sekci sedací soupravy. Nyní si můžete koupit akční kusy ve zmíněné kategorii z pohodlí domova. Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na více skvělých produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Zlevněný kousek Pohovka Ava SEDYM II 2sed od našeho známého výrobce FORLIVING s.r.o. je k dostání zde nyní ve slevě. Na našich stránkách za 9 445 Kč.