Pohovka Stacy 3sed

Praktická pohovka Stacy 3sed nabízí rozklad i úložný prostor. Třímístná pohovka s volně vloženými zádovými polštáři má měkčí sezení... více informací »
Pohovka Stacy 3sed
19 147 Kč
Ověřit dostupnost
Praktická pohovka Stacy 3sed nabízí rozklad i úložný prostor. Třímístná pohovka s volně vloženými zádovými polštáři má měkčí sezení...

Praktická pohovka Stacy 3sed nabízí rozklad i úložný prostor. Třímístná pohovka s volně vloženými zádovými polštáři má měkčí sezení díky vlnovcovým pružinám. Kostra kombinuje DTD desky a masivní dřevo. Pohovku vybírejte z několika druhů a barev čalounění. Doporučujeme přikoupení křesla a taburetu s úložným prostorem ze stejné kolekce (viz související produkty). Pohovku Stacy snadno rozložíte na lůžko o rozměru 146×195 cm, a tak hravě vyřešíte občasné přespání návštěvy. Další nespornou výhodou sedačky je její úložný prostor, kam schováte lůžkoviny nebo sezonní oblečení. Záda pohovky jsou také očalouněná, takže ji můžete umístit i do prostoru.


Hodně žádaný kus jde sehnat rovnou tu v oblíbené sekci sedací soupravy! Najděte si unikátní produkty ve zmíněné rubrice ve slevě.

Tento oblíbený kus Pohovka Stacy 3sed od známého výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte na našich stránkách teď se slevou! Cena od 19 147 Kč.