Policová skříň B6

Luxusní policovou skříň Brando B6 se 2 dvířky nabízíme z lamina v dezénu bílá / beton. Zvolte si prosím levou či pravou... více informací »
Policová skříň  B6
Luxusní policovou skříň Brando B6 se 2 dvířky nabízíme z lamina v dezénu bílá / beton. Zvolte si prosím levou či pravou...

Luxusní policovou skříň Brando B6 se 2 dvířky nabízíme z lamina v dezénu bílá / beton. Zvolte si prosím levou či pravou variantu otevírání. Přední fronty ve vysokém bílém lesku společně s vyfrézovanými úchyty dodávají místnosti nádech elegance. Dodáváme v demontu. V naší nabídce naleznete ucelený obývací pokoj Brando. Potřebujete-li však ještě více úložných prostorů, prohlédněte si celou kolekci Brando a vyskládejte si obývací pokoj a jídelnu dle vašich představ a možností. Korpusy a vrchní desky nábytku Brando mají sílu lamina 16mm, hrany chrání ABS 0,5mm. Dvířka se systémem tichého dovírání a zásuvky jsou z MDF o síle 18mm potažené folií (PVC). Nožky jsou plastové, úchyty frézované a sklo na předních plochách tvrzené.


Tento exkluzivní produkt Policová skříň B6 můžete sehnat právě nyní tady na stránkách v oblíbené rubrice šatní skříně! Vyberte si ještě jiné výrobky ve zmiňované sekci za parádní cenu! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce ovšem více kvalitních produktů od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento akční produkt Policová skříň B6 od dodavatele s dobrým jménem FORLIVING s.r.o. lze zakoupit momentálně na webu napořád výhodně. Nyní můžete mít za 6 765 Kč.