Policová skříň S1D dub

Policovou skříň Frida S1D nabízíme z lamina v dezénu dub Riviera v kombinaci s černými detaily. Šatní skříň má uvnitř 4 police pro přehledné... více informací »
Policová skříň  S1D dub
3 826 Kč
Ověřit dostupnost
Policovou skříň Frida S1D nabízíme z lamina v dezénu dub Riviera v kombinaci s černými detaily. Šatní skříň má uvnitř 4 police pro přehledné...

Policovou skříň Frida S1D nabízíme z lamina v dezénu dub Riviera v kombinaci s černými detaily. Šatní skříň má uvnitř 4 police pro přehledné uložení oblečení či šanonů. Prohlédněte si i další části systému Frida a vybavte si obývací pokoj podle svých možností. Předností této výrazné kolekce jsou vysoké nohy, které nábytku dodávají lehkost a zároveň vám usnadní úklid. Úchytky a nožky jsou plastové. Skříň vám dodáme v demontu.

Oblíbený produkt Policová skříň S1D dub dostanete bezprostředně na webu v oblíbené rubrice šatní skříně! Najděte si akční produkty ze zmíněné rubriky v bezva akci. Přední značka FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům nabízí vysoce kvalitní zboží. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více! Podívejte se taky na další skvělé kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Nový produkt Policová skříň S1D dub od přední značky FORLIVING s.r.o. k dostání aktuálně na webu skutečně levně! Výhodně za skvělou cenu 3 826 Kč.