Policový regál 2D

Policový regál Yolk 2D nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Bílá skříň má 2 dvířka, uvnitř 4 police.... více informací »
Policový regál  2D
5 090 Kč
Ověřit dostupnost
Policový regál Yolk 2D nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Bílá skříň má 2 dvířka, uvnitř 4 police....

Policový regál Yolk 2D nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Bílá skříň má 2 dvířka, uvnitř 4 police. Vnitřní vybavení uvidíte podrobněji v montážním návodu. Přední čela dvířek jsou z bílé foliované MDF ve vysokém lesku, stříbrné nožky z plastu. Jednotlivé prvky bílé kolekce můžete libovolně uspořádat nejen v obývacím pokoji, ale i jídelně. Dodáváme v demontu. Doporučujeme shlédnutí celé bezúchytkové kolekce Yolk, se kterou vsadíte na jistotu. Nábytek bude dokonale ladit s jakoukoli barvou stěn a přinese vám tak do vašich domovů harmonii, lehkost a eleganci.

Oblíbený a akční produkt Policový regál 2D můžete sehnat právě nyní tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii šatní skříně! Prozkoumejte nové zboží z této známé sekce za zcela nejnižší cenu! U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás další zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený výrobek Policový regál 2D od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat u nás teď opravdu výhodně! Nabídka od 5 090 Kč.