Polohovací lamelový rošt Portoflex P x cm

Polohovací lamelový rošt Portoflex P nabízíme v rozměru 90x200 cm. Pohodlný a odolný rošt s pouzdry uloženými nad bočnicí poskytuje vyšší... více informací »
Polohovací lamelový rošt Portoflex P x cm
8 021 Kč
Ověřit dostupnost
Polohovací lamelový rošt Portoflex P nabízíme v rozměru 90x200 cm. Pohodlný a odolný rošt s pouzdry uloženými nad bočnicí poskytuje vyšší...

Polohovací lamelový rošt Portoflex P nabízíme v rozměru 90×200 cm. Pohodlný a odolný rošt s pouzdry uloženými nad bočnicí poskytuje vyšší komfort při spánku. Postelový rošt s výklopem nožní části pomocí pístu s přístupem do celého úložného prostoru. Speciálně uložená výkyvná pouzdra zaručují vyšší nosnost a odolnost proti prudkému zatížení. Nosnost 130 kg. Pružné lamely (28 ks) v 7 anatomických zónách se natáčejí a reagují na pohyb těla při spánku. Každá část těla je tak individuálně podepřena. Změkčení v ramenní oblasti je správnou oporou páteře při spánku na boku. Středový popruh zlepšuje stabilitu roštu. Posuvnými objímkami můžete nastavit individuální tuhost v bederní části. Lamely opatřené folií zabraňují pronikání vlhkosti do roštu a usnadní údržbu roštu.

Tento akční produkt Polohovací lamelový rošt Portoflex P x cm od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. snadno naleznete na našich stránkách teď právě levně! Teď za akční cenu 8 021 Kč.