Polohovací lamelový rošt Trioflex HN

Přizpůsobivý polohovací lamelový rošt české výroby s vysokým počtem úzkých lamel. Rošt má ruční polohování, které je... více informací »
Polohovací lamelový rošt Trioflex HN
9 180 Kč
Ověřit dostupnost
Přizpůsobivý polohovací lamelový rošt české výroby s vysokým počtem úzkých lamel. Rošt má ruční polohování, které je...

Přizpůsobivý polohovací lamelový rošt české výroby s vysokým počtem úzkých lamel. Rošt má ruční polohování, které je zjednodušeno úchyty z textilních popruhů umístěných na obou koncích roštu. Polohování je rozděleno na dvě části: H – hlava a N – nohy. Tyto rošty se hodí pro všechny typy pěnových a latexových matrací. Rošt je opatřen ramenní kolébkou. Snadnější údržbu roštu zajišťuje fóliovaná povrchová úprava. Díky posuvným objímkám rozloženým na větší ploše lůžka se zlepší tuhost pod bedry podle tělesné výšky a zlepší se tím pohodlí. Vzhledem k vysokému počtu úzkých lamel uložených v pevných pouzdrech vysoko nad bočnicemi lze zajistit velmi dobré přizpůsobení tlaku těla na plochu lůžka. Maximální doporučené zatížení roštu je 120 kg. Za příplatek lze objednat atypický rozměr (případně uveďte do poznámky v košíku). Vlastnosti: – rozměr: 90×200 cm – záruka: 5 let – počet lamel: 42 kusů – výška roštu: 8 cm Prodloužená šířka: – 120 cm – příplatek 30% – 140 cm – příplatek 60% Prodloužená délka: – 210 cm – příplatek 15% – 220 cm – příplatek 30% V případě atypického rozměru šířky i délky současně se příplatky sčítají.

Oblíbený a akční produkt Polohovací lamelový rošt Trioflex najdete prostě tady a teď na našich stránkách v populární rubrice rošty k matracím! Nyní najdete ještě podobné produkty z této známé sekce za báječnou cenu! To není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Podívejte se také na další kvalitní zboží značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel FORLIVING s.r.o. vám představuje kvalitní produkty A tady je důkaz!

Tento designový výrobek Polohovací lamelový rošt Trioflex HN originál od značky FORLIVING s.r.o. snadno seženete právě ve slevě! Nabídka od 9 180 Kč.