Postel Pulpyer 183×200,

Sháníte postel, ale nepotřebujete žádné příkrasy, extra vysoká čela ani dekorativní prošívání? Pak by vás mohlo oslovit lůžko Pulpyer.... více informací »
Postel Pulpyer 183x200
12 150 Kč
Ověřit dostupnost
Sháníte postel, ale nepotřebujete žádné příkrasy, extra vysoká čela ani dekorativní prošívání? Pak by vás mohlo oslovit lůžko Pulpyer....

Sháníte postel, ale nepotřebujete žádné příkrasy, extra vysoká čela ani dekorativní prošívání? Pak by vás mohlo oslovit lůžko Pulpyer. Vyrobené z masivního dřeva v dezénu dubu, skvěle zapadne do jednoduše řešeného interiéru, kde nebude rušivým prvkem. Skvěle si polenošíte a odpočinete na laťkovém roštu, který je součástí dodávky. O stabilitu a podporu postele se starají čtyři nožky. Doporučujeme doplnit o noční stolek ze stejné kolekce. Dodáváme v demontu bez matrace. Provedení: dřevo masiv, dezén dub laťkový rošt Rozměry: šířka 190,6 cm hloubka 207,6 cm výška 89 cm plocha na spaní 183 x 200 cm Postel Pulpyer nabízíme také v rozměru 160 x 200 – viz související produkty níže.


Kvalitní výrobek najdete právě nyní na našich stránkách v sekci postele. Nyní koupíte zcela nové produkty z této známé rubriky za skvělou cenu.

Tento designový kus Postel Pulpyer 183x200, originál od výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše seženete u nás nyní za výhodnou cenu. Cena od 12 150 Kč.