Postel Rea Misty

Postel Misty s úložným prostorem ve formě 2 zásuvek nabízíme s volitelnou ložnou plochou. Nosné části postele jsou vyrobené z kvalitního lamina o... více informací »
Postel Rea Misty
5 542 Kč
Ověřit dostupnost
Postel Misty s úložným prostorem ve formě 2 zásuvek nabízíme s volitelnou ložnou plochou. Nosné části postele jsou vyrobené z kvalitního lamina o...

Postel Misty s úložným prostorem ve formě 2 zásuvek nabízíme s volitelnou ložnou plochou. Nosné části postele jsou vyrobené z kvalitního lamina o síle 25 mm, hrany jsou opatřeny 0,5 mm ABS. Ostatní části jsou z 16 mm silného lamina. Ve variantách produktu si zvolte dezén ze široké škály a objednejte si námi doporučený laťkový rošt, a nebo si vyberte z naší široké nabídky roštů. Postel dodáváme bez matrace a v demontu. Rozměry: – šířka 95 cm nebo 125 cm – délka 205 cm – výška 43,5 cm – výška po horní hranu bočnice 38,5 cm – zapuštění matrace od horní hrany korpusu je 5 cm – ložná plocha 90×200 cm nebo 120×200 cm K posteli Rea Misty doporučujeme zakoupit povlečení či polštář a přikrývku z naší nabídky. Postel nabízíme bez matrace, v naší bohaté nabídce matrací si však jistě vyberete tu správnou, která bude splňovat všechny vaše požadavky.


Povedený výrobek Postel Rea Misty je k dostání právě teď tady a teď na našich stránkách ve známé sekci postele! Nyní můžete získat parádní produkty z této rubriky ve slevě! Tento výrobce FORLIVING s.r.o. má ve stále nabídkce skvělé výrobky Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce také další vybrané kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný kus Postel Rea Misty od výrobce FORLIVING s.r.o. pořídíte právě zde ve výprodejové akci! Teď za akční cenu 5 542 Kč.