Postel Rea Oxana

Design postele vyniká jednoduchostí a vysokým čelem. Postel Oxana disponuje úložným prostorem, ke kterému je zajištěn přístup z... více informací »
Postel Rea Oxana
9 583 Kč
Ověřit dostupnost
Design postele vyniká jednoduchostí a vysokým čelem. Postel Oxana disponuje úložným prostorem, ke kterému je zajištěn přístup z...

Design postele vyniká jednoduchostí a vysokým čelem. Postel Oxana disponuje úložným prostorem, ke kterému je zajištěn přístup z obou bočních stran jednoduchým nadzvednutím roštu. Praktický úložný prostor v posteli výrazně ušetří místo v ložnici. Postel je vyrobena z velmi kvalitní dřevotřísky o síle 25 mm a je k dodání v několika dezénech. Pro komfortnější užívání jsou hrany opatřeny 2 mm ABS. Matrace nejsou součástí dodávky a lze je doobjednat viz související zboží. Můžete si zvolit variantu s výklopnými rošty s pružinami, písty nebo provedení bez roštů. Rozměry: – šířka 165 cm – délka 212 cm (s čelem) – výška po horní hranu čela 90 cm – ložná plocha 160×200 cm – výška po horní hranu roštu 38 cm – zapuštění roštu od horní hrany bočnice 5 cm K tomuto výrobku doporučujeme zakoupit povlečení či polštář a přikrývku z naší nabídky.


Tento kvalitní a levný produkt Postel Rea Oxana máte možnost získat také na webu ve známé rubrice postele! Prozkoumejte ostatní produkty z této známé rubriky za extra cenu.

Tento designový produkt Postel Rea Oxana od společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte právě zde se slevou. Cena již od 9 583 Kč.