Předsíňová stěna City

Předsíňová stěna, která je díky svým rozměrům, vhodná do menších prostorů. Stěna je vyrobena z vysoce kvalitního lamina o síle 16 mm. Na... více informací »
Předsíňová stěna City
4 535 Kč
Ověřit dostupnost
Předsíňová stěna, která je díky svým rozměrům, vhodná do menších prostorů. Stěna je vyrobena z vysoce kvalitního lamina o síle 16 mm. Na...

Předsíňová stěna, která je díky svým rozměrům, vhodná do menších prostorů. Stěna je vyrobena z vysoce kvalitního lamina o síle 16 mm. Na výběr z několika moderních dezénových kombinací. Stěna obsahuje zrcadlo se zásuvkou, botník a odkládací věšákovou stěnu. Vyobrazený dezén wengé-krémová (lze vybrat i další kombinace viz varianty). Rozměry: – šířka 90 cm – hloubka 31 cm – výška 190 cm Rozměry jednotlivých částí najdete na obrázku v galerii. Předsíňovou stěnu lze objednat pouze jako celek.

Kvalitní a oblíbený produkt získáte právě nyní na stránkách umístěný v kategorii předsíňové stěny! Nyní můžete najít ještě jiné kusy z této populární rubriky za výhodné peníze!

Tento oblíbený produkt Předsíňová stěna City od známé společnosti FORLIVING s.r.o. můžete najít tady a teď právě levně! Nyní lze objednat jen za 4 535 Kč.