Předsíňová stěna INTER /

Velmi praktická předsíňová stěna INTER potěší každého a nabídne spoustu úložného prostoru. Předsíň či chodba bývá většinou malou... více informací »
Předsíňová stěna INTER /
2 890 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi praktická předsíňová stěna INTER potěší každého a nabídne spoustu úložného prostoru. Předsíň či chodba bývá většinou malou...

Velmi praktická předsíňová stěna INTER potěší každého a nabídne spoustu úložného prostoru. Předsíň či chodba bývá většinou malou místností, přestože je velmi důležitá. Je považována za vstupní bránu do našeho obydlí. Nejen pro nás, ale i pro návštěvu je tím prvním, co vidíme při vstupu. Pořízením předsíňové sestavy INTER zařídíte předsíň nanejvýš funkčně, a navíc se stane stylovým prvkem. Sestava vyniká moderním designem, a především prakticky řešeným úložným a odkládacím prostorem. Za výklopnými dveřmi, se nachází malý botník s přihrádkami až pro cca 8 párů bot, dále je zde 1 otevřená přihrádka, 1 zásuvka. Včetně zrcadla. Vhodná také do menších předsíní. Dodáváme v demontu.

Tento levný kus máte možnost najít rovněž tu na stránkách umístěný v kategorii předsíňové stěny. Nyní můžete najít zlevněné výrobky ze zmíněné sekce ve slevě! Oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. dodává špičkové produkty Vždyť to vidíte sami. Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce také další vybrané produkty značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Velmi žádaný produkt Předsíňová stěna INTER / od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. můžete dostat v naší aktuální nabídce v akci. Teď v akci 2 890 Kč.