Předsíňová stěna Luna /černý pololesk

Moderní předsíňová stěna, praktická díky svým kompaktním rozměrům, splňuje i vysoké nároky na funkčnost. Stěna obsahuje věšák, zrcadlo i... více informací »
Předsíňová stěna Luna /černý pololesk
4 683 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní předsíňová stěna, praktická díky svým kompaktním rozměrům, splňuje i vysoké nároky na funkčnost. Stěna obsahuje věšák, zrcadlo i...

Moderní předsíňová stěna, praktická díky svým kompaktním rozměrům, splňuje i vysoké nároky na funkčnost. Stěna obsahuje věšák, zrcadlo i botník s výklopnými dvířky a je vyrobena z kvalitního 16 mm LTD. Dodáváno v demontu. Vyobrazené provedení švestka/ černý pololesk. Rozměry: – šířka 100 cm – hloubka 26 cm – výška 190 cm Stěnu lze zakoupit pouze jako celek.


Tento oblíbený kousek Předsíňová stěna Luna /černý jde nakoupit rovněž tu umístěný v sekci předsíňové stěny! Najděte si vyjímečné produkty ve zmíněné rubrice za super ceny! To ale ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás v nabídce najdete více kousků značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. má top produkty.

Tento vynikající výrobek Předsíňová stěna Luna /černý pololesk od výrobce s dobrým jménem FORLIVING s.r.o. můžete pořídit zde až neuvěřitelně levně! Produkt nakoupíte teď u nás za 4 683 Kč.