Předsíňová stěna Luna /

Moderní předsíňová stěna, praktická díky svým kompaktním rozměrům, splňuje i vysoké nároky na funkčnost. Stěna obsahuje věšák, zrcadlo i... více informací »
Předsíňová stěna Luna /
4 205 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní předsíňová stěna, praktická díky svým kompaktním rozměrům, splňuje i vysoké nároky na funkčnost. Stěna obsahuje věšák, zrcadlo i...

Moderní předsíňová stěna, praktická díky svým kompaktním rozměrům, splňuje i vysoké nároky na funkčnost. Stěna obsahuje věšák, zrcadlo i botník s výklopnými dvířky a je vyrobena z kvalitního 16 mm LTD. Dodáváno v demontu. Vyobrazené provedení švestka/ bílá. Rozměry: – šířka 100 cm – hloubka 26 cm – výška 190 cm Stěnu lze zakoupit pouze jako celek.

Ve slevě tento produkt Předsíňová stěna Luna / máte možnost pořídit právě teď na našich stránkách ve známé rubrice předsíňové stěny. Připravili jsme vyjímečné výrobky z naší sekce za super peníze. Máme toho více, mrkněte také na další skvělé zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Tento vynikající produkt Předsíňová stěna Luna / pocházející od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete právě teď ve výprodejové akci. Nabídka od 4 205 Kč.