Předsíňová stěna Porto

Předsíňová stěna s dostatkem úložného prostoru. Stěna je vyrobena z vysoce kvalitního lamina o síle 16 mm. Skládá se ze... více informací »
Předsíňová stěna Porto
7 070 Kč
Ověřit dostupnost
Předsíňová stěna s dostatkem úložného prostoru. Stěna je vyrobena z vysoce kvalitního lamina o síle 16 mm. Skládá se ze...

Předsíňová stěna s dostatkem úložného prostoru. Stěna je vyrobena z vysoce kvalitního lamina o síle 16 mm. Skládá se ze šatní skříně, která obsahuje polici a pod ní šatní výsuv, botníku a zrcadla se 2 praktickými zásuvkami. Na výběr z několika moderních dezénových kombinací. Vyobrazený dezén dub sonoma světlý-dub sonoma tmavý. Dodáváno v demontu. Rozměry: – šířka 135 cm – hloubka 31 cm – výška 190 cm Rozměry jednotlivých částí stěny naleznete na obrázku v galerii. Předsíňovou stěnu lze objednat pouze jako celek.

Tento žádaný kousek máte možnost dostat právě tu na webu v populární sekci předsíňové stěny! Máme pro vás zcela nové výrobky z této známé sekce z pohodlí domova. Významný dodavatel FORLIVING s.r.o. dlouhodobě dodává vysoce kvalitní produkty

Unikátní a oblíbený kus Předsíňová stěna Porto od společnosti FORLIVING s.r.o. snadno naleznete právě opravdu levně! Akční ceny již od 7 070 Kč.