Příborník 2/3

Masiv - smrk. 2x zásuvka, 3x dvířka, 1x mělká police. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se,... více informací »
Příborník 2/3
14 995 Kč
Ověřit dostupnost
Masiv - smrk. 2x zásuvka, 3x dvířka, 1x mělká police. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se,...

Masiv – smrk. 2x zásuvka, 3x dvířka, 1x mělká police. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Váha 40 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn.: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouze 3101 bezbarvý transparentní vosk, protože působením UV záření borové dřevo časem ztmavne a jsou velké rozdíly v barevnosti dřeva.

Akční produkt Příborník 2/3 máte možnost sehnat v pohodě tady na stránkách v rubrice příborníky. Nyní můžete koupit jiné produkty z této oblíbené kategorie snadno online! Populární značka FORLIVING s.r.o. dodává špičkové zboží U nás vám nabízíme více, máme v nabídce však také další vybrané kousky značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě produkt Příborník 2/3 pocházející od značky FORLIVING s.r.o. snadno seženete teď ve výprodejové akci! Nabídky od 14 995 Kč.