Prosklená vitrína W1D

Úzkou vitrínu Frida W1D nabízíme z lamina v dezénu ořech shirin v kombinaci s černými detaily. Částečně prosklená vitrína má... více informací »
Prosklená vitrína  W1D
3 826 Kč
Ověřit dostupnost
Úzkou vitrínu Frida W1D nabízíme z lamina v dezénu ořech shirin v kombinaci s černými detaily. Částečně prosklená vitrína má...

Úzkou vitrínu Frida W1D nabízíme z lamina v dezénu ořech shirin v kombinaci s černými detaily. Částečně prosklená vitrína má uvnitř 3 poličky pro vystavení dekoračního skla či porcelánu. Prohlédněte si i další části systému Frida a vybavte si obývací pokoj podle svých možností. Předností této výrazné kolekce jsou vysoké nohy, které nábytku dodávají lehkost a zároveň vám usnadní úklid. Úchytky a nožky jsou plastové. Vitrínu vám dodáme v demontu.


Zajímavý produkt Prosklená vitrína W1D máte možnost najít snadno tady na našich stránkách umístěný v rubrice vitríny. Nyní můžete získat podobné produkty ve zmiňované kategorii za parádní cenu! Přední dodavatel FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům dodává vysoce kvalitní výrobky za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce další prověřené zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Prosklená vitrína W1D od skvělého a známého výrobce FORLIVING s.r.o. je dostupný právě zde za akční cenu. Cena již od 3 826 Kč.