Prosklená vitrína W2D dub

Širokou vitrínu Frida W2D nabízíme z lamina v dezénu dub Riviera v kombinaci s černými detaily. Částečně prosklená vitrína má za každými... více informací »
Prosklená vitrína  W2D dub
6 268 Kč
Ověřit dostupnost
Širokou vitrínu Frida W2D nabízíme z lamina v dezénu dub Riviera v kombinaci s černými detaily. Částečně prosklená vitrína má za každými...

Širokou vitrínu Frida W2D nabízíme z lamina v dezénu dub Riviera v kombinaci s černými detaily. Částečně prosklená vitrína má za každými dveřmi 3 poličky pro umístění knih, oblečení či vystavení dekoračního skla a porcelánu z vaší sbírky. Vitrínu s plastovými nožkami i úchytkami vám dodáme v demontu. V případě, že nemáte času nazbyt, naši montéři vám ji ochotně smontují. Prohlédněte si i další části systému Frida a vybavte si obývací pokoj podle svých možností. Předností této výrazné kolekce jsou vysoké nohy, které nábytku dodávají lehkost a zároveň vám usnadní úklid.


Tento zlevněný výrobek Prosklená vitrína W2D dub lze nakoupit v pohodě tady a teď na našich stránkách v populární rubrice vitríny! Nyní najdete akční produkty z naší sekce za výborné peníze! Tento výrobce FORLIVING s.r.o. představuje top produkty

Tento vynikající produkt Prosklená vitrína W2D dub pocházející od značky FORLIVING s.r.o. je k získání v aktuální nabídce za výhodné peníze! Nyní pořídíte za super cenu 6 268 Kč.