Psací stůl B-30

Psací stůl jednoduchého designu ve vysokém lesku. Kostra stolu je vyrobená z chromované oceli, deska z MDF lakované do vysokého bílého lesku. Díky... více informací »
Psací stůl B-30
5 395 Kč
Ověřit dostupnost
Psací stůl jednoduchého designu ve vysokém lesku. Kostra stolu je vyrobená z chromované oceli, deska z MDF lakované do vysokého bílého lesku. Díky...

Psací stůl jednoduchého designu ve vysokém lesku. Kostra stolu je vyrobená z chromované oceli, deska z MDF lakované do vysokého bílého lesku. Díky svým menším rozměrům je vhodný do většiny kanceláří nebo pracoven, univerzální jednoduchý design se hodí také do obývacích pokojů, ložnic či dětských pokojíků. Dvě praktické zásuvky po straně stolku jsou skvělým řešením pro uložení potřebných věcí nebo drobností, které potřebujete mít při práci po ruce. Zásuvky jsou umístěné na kovových pojezdech. Stolek vám dodáme v demontu. Rozměry: – šířka 120 cm – hloubka 55 cm – výška 76 cm


Tento skvělý produkt Psací stůl B-30 máte možnost dostat prostě tu na stránkách v oblíbené kategorii psací stoly! Nyní najdete ještě jiné produkty ve zmíněné sekci za super peníze. Známá značka FORLIVING s.r.o. vyrábí prvotřídní zboží A to ještě není vše. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás taky více skvělých produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento kvalitní a levný kus Psací stůl B-30 originál od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat tady teď právě skutečně výhodně! Teď v akci 5 395 Kč.