Psací stůl FIA ABS 7, bílá/fialová

Psací stůl FIA Typ 7 nabízíme z lamina o síle 18 mm v dekoru bílá / mix fialová. Dětský stůl má 3 zásuvky, otevřené police a dvířka. Hrany... více informací »
Psací stůl FIA ABS 7
5 963 Kč
Ověřit dostupnost
Psací stůl FIA Typ 7 nabízíme z lamina o síle 18 mm v dekoru bílá / mix fialová. Dětský stůl má 3 zásuvky, otevřené police a dvířka. Hrany...

Psací stůl FIA Typ 7 nabízíme z lamina o síle 18 mm v dekoru bílá / mix fialová. Dětský stůl má 3 zásuvky, otevřené police a dvířka. Hrany stolu chrání ABS s vysokou odolností proti poškození. Dopřejte svým dětem do jejich pokojíčku i další nábytek z barevné kolekce Fia. Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 120 cm – hloubka 50 cm – výška 74 cm


Tento designový produkt dostanete bezstarostně tu na webu v rubrice psací stoly! Nyní získáte ještě jiné produkty z této oblíbené rubriky na pár kliknutí! To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce také další kvalitní kousky značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. vám nabízí vysoce kvalitní sortiment.

Tento výjimečný kus Psací stůl FIA ABS 7, bílá/fialová od známé společnosti FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte u nás v akci! Cena již od 5 963 Kč.