Psací stůl FREN ABS 14

Nábytek do studentského pokoje z lamina o síle 18 mm. Použité hrany ABS s vysokou odolností proti poškození. Nábytek je dodáván v demontu.Tento... více informací »
Psací stůl FREN ABS 14
6 416 Kč
Ověřit dostupnost
Nábytek do studentského pokoje z lamina o síle 18 mm. Použité hrany ABS s vysokou odolností proti poškození. Nábytek je dodáván v demontu.Tento...

Nábytek do studentského pokoje z lamina o síle 18 mm. Použité hrany ABS s vysokou odolností proti poškození. Nábytek je dodáván v demontu.


Tento akční a ve slevě produkt dostanete nyní tu na našich stránkách zařazený v kategorii psací stoly! Nyní si můžete pořídit ještě podobné zboží z naší kategorie za příznivou cenu. To ale není vše, u nás vám nabídneme víc! Podívejte se také na další kvalitní produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě prodává skvělé produkty. Přesvědčte se.

Tento nejprodávanější výrobek Psací stůl FREN ABS 14 od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. najdete na našich stránkách levně. Nyní pořídíte jen za 6 416 Kč.